The Power of The West nowe modele oraz AlphaBuild 175

Kolejne nowinki  ze świata modów do Zero Hour. „The Power of The West” to modyfikacja, której celem jest poprawienie grafiki, rozgrywki oraz dodanie nowych jednostek i efektów wizualnych do podstawowej wersji gry.

Aktualnie twórcy pracują nad ulepszeniem starych modeli, zaczynając od jednostek Death Angel i FA-XX. Death Angel zostanie zastąpiony przez bardziej potężny model – Archangel, uzbrojony w sześcio-lufową działo rotacyjne w systemie gatlinga oraz osiem pocisków przeciwpancernych. Archangel będzie kosztował więcej, ale na pewno okaże się bardziej zabójczy. Drugim modelem, który będzie odświeżony, jest FA-XX, który zostanie zastąpiony przez zupełnie nowy model.

 

W międzyczasie, 18 marca, została wypuszczona wersja Alpha moda. Alpha Build 175 jest jeszcze na wczesnym etapie rozwoju, ale już można z niej skorzystać i bawić się przy nowościach, które wprowadza. Aby ją zainstalować, należy wypakować plik do katalogu z grą, usuwając wcześniej plik SkirmishScripts.scb z folderu Data\Scripts, aby nowy skrypt AI działał poprawnie.


Huoshan in Action – Mod DB

Więcej informacji znajdziecie na stronie moda  „The Power of The West”.

Dodaj komentarz