Wydawało by się, że w świecie Red Alert 2 nic już nowego nas nie uraczy, a tu taka niespodzianka. Na łamach portalu moddb ukazał się nowy projekt Red Eclipse: Rise of the Third Power. Mod osadzony jest w świecie po wydarzeniach z Yuri’s Revenge. Związek Radziecki i Alianci cieszą się niepewnym pokojem, gdy w cieniu budzi się starożytna, zapomniana siła. To właśnie ona, „Red Eclipse”, stanowi centralny punkt konfliktu, wymuszając na narodach rozwój technologii, by przetrwać. Obecnie mod nie ma jeszcze ustalonej dokładnej daty premiery. Twórca, MetalMonkeyHD, zaznaczył w komentarzach, że przed modem jeszcze sporo pracy związanej z kodowaniem i zastępowaniem starych modeli nowymi. Tymczasem już teraz możemy rzucić okiem na udostępnione materiały dotyczące tej modyfikacji., a ta zapowiada się naprawdę ciekawie. Po więcej informacji zapraszam tutaj.
Depeche Mode i Command & Conquer, te dwie marki znaczą dla mnie więcej niż tylko słowa. Muzycznie, Prezes fan klubu Depeche Mode „PIMPF”, dj, organizator, eventów muzycznych; gamingowo członek redakcji serwisu 'Strefa Command & Conquer’ oraz 'Imperium Westwood’.


