C&C Generals – Zero Hour

C&C Generals – Zero Hour

Twórca: EA Los Angeles
Wydawca: Electronic Arts
Data wydania: 22 września 2003

  • 15 nowych misji ( po 5 dla każdej strony konfliktu)
  • nowy tryb rozgrywki „Generals Challenge”
  • poprawione efekty wizualne
  • dodano nowe sub-frakcje dla każdej strony – każda dowodzona przez unikalnego Generała w unikalnymi zdolnościami i jednostkami.

Command & Conquer: Generals – Zero Hour to oficjalny dodatek do gry strategicznej C&C Generals wydany w 2003 roku przez EA Games. Dodatek wprowadza nowe jednostki, budynki i trzy kampanie jednoosobowe po pięć misji dla każdej frakcji.

Jednym z najważniejszych dodatków w Zero Hour są Generałowie, czyli nowe postacie dowodzące, które posiadają unikalne zdolności i jednostki. W sumie wprowadzono dziewięciu generałów, trzech dla każdej z frakcji. Generałowie posiadają również specjalne jednostki bojowe oraz nowe zdolności takie jak ataki z powietrza czy możliwość budowania szybkościowych dróg.

Zero Hour wprowadza również nowe tryby gry, takie jak Generał Challenge, w którym gracz musi pokonać każdego z dziewięciu generałów w kolejnych scenariuszach, lub online multiplayer. W trybie multiplayer wprowadzono kilka nowych map i zmodyfikowano istniejące, aby dostosować je do nowych jednostek i strategii.

Kampanie jednoosobowe w Zero Hour są bardziej rozbudowane niż w podstawowej grze. Każda frakcja otrzymała pięć nowych misji, a kampanie zawierają pełne sekwencje filmowe przed misjami, które zwracają uwagę na fabułę.

Podsumowując, Zero Hour wprowadza wiele nowych elementów do gry C&C Generals, dzięki czemu dodatek ten stał się jednym z najlepszych dodatków do strategii czasu rzeczywistego. Generałowie, nowe jednostki, tryby gry i rozbudowane kampanie jednoosobowe sprawiają, że Zero Hour to obowiązkowy dodatek dla fanów gry Command & Conquer: Generals.

Minimalne wymagania:
Procesor: 800 Mhz Intel® Pentium®/AMD® Athlon
HDD: 1.8 Gb
Grafika: 32mb komptybilna z DirectX 8.1
Dźwięk: 16-bitowa komptybilna z DirectX 8.1
RAM: 128 Mb
Multiplayer: LAN, 56k modem

Wymagania rekomendowane:
Procesor: 1.8 Ghz Intel® Pentium®/AMD® Athlon
HDD: 2 Gb
Grafika: Nvidia Geforce 3 i wzwyż
Dźwięk: 16-bitowa komptybilna z DirectX 8.1
RAM: 256 Mb
Multiplayer: Cable, DSL i lepsze