Struktury GLA

Command Center

Koszt: 2000
Wymagania: brak
Ulepszenia: brak
Zdolności: produkcja robotników, kierowanie akcjami specjalnymi

Budynek ten zaopatruje nas w robotników, którzy zbierają surowce i budują budynki. Także pozwala nam na wykonywanie operacji specjalnych np. aktywacja Anthrax Bomb, którą idzie odblokować w menu dośw. Bez tej budowli nie może funkcjonować żadna baza.

Barracks

Koszt: 500
Wymagania: brak
Ulepszenia: brak
Zdolności: produkcja piechoty, leczenie piechoty

Tutaj GLA trenuje i leczy swoją piechotę. Warto postawić kilka takich struktur, by móc szybko wytrenować bardzo dużą ilość żołnierzy.

Supply Stash

Koszt: 1500
Wymagania: brak
Ulepszenia: brak
Zdolności: produkcja robotników

Budynek ten przyjmuje dostawy surowców, które są transportowane przez robotników. Może także trenować robotników. Bez tej struktury nie można skutecznie rozwijać swojej armii.

Arms Dealer

Koszt: 2000
Wymagania: Supply Stash
Ulepszenia: brak
Zdolności: produkcja pojazdów

Ta struktura zapewnia GLA produkcję jednostek zmechanizowanych. Warto postawić kilka takich struktur, by móc szybko wyprodukować bardzo dużą ilość pojazdów. Jest dość droga i jej budowa trwa trochę czasu.

Palace

Koszt: 2500
Wymagania: Arms Dealer
Ulepszenia: brak
Zdolności: wykonywanie upgrade’ów, garnizon dla 5 żołnierzy

Dzięki pałacowi zdobędziemy dostęp do nowocześniejszych technologii i ulepszeń. Możemy w nim umieścić 5 żołnierzy, by zapewnić dodatkową ochronę dla pałacu.

Black Market

Koszt: 2500
Wymagania: Palace
Ulepszenia: brak
Zdolności: wykonywanie upgrade’ów, daje dodatkowe pieniądze

Budynek ten stanowi dodatkowe źródło pieniędzy i upgrade’ów dla GLA. Wpływy z jednego Black Marketu są bardzo małe, więc warto postawić parę takich struktur.

Stinger Site

Koszt: 950
Wymagania: Barracks
Ulepszenia: brak
Zdolności: obrona przeciw lotnicza

Stinger Site zapewnia naszej bazie głównie ochronę przeciw pancerną i lotniczą. Nie jest jednak zbytnio dobry przeciwko piechocie i to właśnie ona jest dla niego największym zagrożeniem.

Demo Trap

Koszt: 400
Wymagania: brak
Ulepszenia: brak
Zdolności: kamuflaż

Zakamuflowana bomba, która eksploduje po aktywacji jej przez wrogą jednostkę. Może zostać wykryta przez niektóre jednostki, mimo to jest bardzo skuteczna.

Tunnel Network

Koszt: 850
Wymagania: Barracks
Ulepszenia: brak
Zdolności: szybki transport dowolnych jednostek naziemnych GLA

Tunel pozwala nam na szybkie przetransportowanie własnych jednostek do dowolnego punktu na mapie. Dzięki temu możemy np. szybko podjąć obronę pozostawionej bazy nie tracąc cennego czasu, aż jednostki przyjdą z drugiego końca mapy.

SCUD Storm

Koszt: 5000
Wymagania: Palace
Ulepszenia: brak
Zdolności: atak rakietami chemicznymi

Budynek ten zapewnia dostęp do najpotężniejszej broni GLA – rakiet SCUD. Po 5 minutach daje możliwość odpalenia kilku rakiet z głowicami chemicznymi na wcześniej wybrany teren. Rakiety te skutecznie niszczą budynki oraz piechotę i pozostawiają toksyczne odpady w miejscu wybuchu.text