Bohaterowie

The Founder – Założyciel

Założyciel jest inteligentnym rdzeniem, który przeżył atak Hierarchów na rodzinną planetę, a także dowódcą Novus podczas ataku na Ziemię. Założyciel jest bardzo precyzyjną i bazującą na kalkulacjach istotą, której głównym celem pozostaje zniszczenie Hierarchów. Umiejętność przemiany w dwie różne formy czyni go znakomitą jednostką wsparcia i szturmu w armii Novus.

Mirabe i Viktor

Mirabel jest dowódcą wojsk lądowych Novus i ostatnim przedstawicielem ludzkiej części tej rasy, która została zniszczona przez Hierarchów. Mirabel walczy zamknięta w bojowym pancerzu zwanym Viktor. Razem tworzą oni niezwykły zespół, który z każdego niebezpieczeństwa wychodzi obronną ręką.

Vertigo

zamknięty w zwrotnej jednostce latającej o charakterystyce stealth – pełni funkcję szefa wywiadu Novus. Umiejętność przeprowadzania szybkich ataków, manipulowania elektroniką i przenoszenia oddziałów w każde miejsce na polu walki czyni go niezastąpionym elementem armii Novus.

Kamal Re’x

Kamal Re’x, zwany Kolekcjonerem, to niezwykle potężny dowódca i koordynator zbiorów na Ziemi. Umysł Kamala dawno już przekroczył granicę żywotności i trzymany w zawieszeniu, rozwinął w sobie umiejętności wizjonerskie. Kamal używa swojej potężnej energii mentalnej do wysyłania fal psychicznych na polu walki do rozrzucania przeciwników na ziemi lub strącania ich z nieba.

Orlok Wieczny

Orlok Wieczny to bardzo skuteczny taktyk, który przeżył już tyle bitew, że większość straciła już rachubę. Stara się być doskonałym żołnierzem i wprowadzać reguły Hierarchów, aby zapewnić swojej rasie przeżycie i stałą dominację. W ramach zasługi za nienaganną służbę, Orlok został na stałe wszczepiony w pancerz bojowy, aby na zawsze walczyć dla Hierarchów. Zwykle w walce posługuje się noszonym na ramieniu działkiem plazmowym oraz montowanym na ramieniu urządzeniem miażdżącym przeciwników i zmieniającym ich w amunicję oblężniczą.

Nufai Perfidny

Nufai Perfidny to zdradliwa i zdeprawowana istota. Każde jego słowo ocieka manipulacją i podstępem, a każdego, do kogo się zwróci, ogarnia niepokój. Nufai to jedna z niewielu istot, które były na tyle niegodziwe, że sprzedały swój ojczysty świat i dołączyły do Hierarchów w ich marzeniach o galaktycznej dominacji. Nufai atakuje z bliska, korzystając z umiejętności fazowania i potężnych szponów, którymi rozrywa przeciwników.

Królowa Altea

Królowa Altea, przywódczyni Masari to nie opiewana pieśniami heroina, która woli subtelną dłoń od ciężkiej rękawicy. Nastawiona pokojowo i nieuzbrojona królowa dysponuje jednak wielką mocą. Potrafi nie tylko powstrzymywać przemoc spojrzeniem, ale również rozbijać materię za pomocą gestu. Sama jej obecność jest błogosławieństwem dla rannych sojuszników, ponieważ odzyskują przy niej siły.

Lord Charos

Lord Charos jest zwinnym i potężnym wojownikiem, który z pełną siłą i przekonaniem walczy na śmierć i życie z każdym przeciwnikiem. Twardy i poważny, usiłuje odzyskać honor rodziny i stać się prawdziwym przykładem dla ludu Masari.

Książę Zessus

Książę Zessus to mistrz energii. Posiada rzadką umiejętność gromadzenia takich jej ilości, że wzbudza tym zdumienie nawet u Masari, oraz wykorzystywania jej z wielkim powodzeniem. Choć stara się zachowywać tak, jak jego matka, królowa, umiejętność używania takiej siły często mu w tym przeszkadza. Działa szybko, męczy go bezczynność a jego impulsywność powstrzymuje wielka dyscyplina i odpowiedzialność związana z takim darem.