Pojazdy Nod

NOD Buggy

Jeszcze lżej opancerzony niż Humvee. Jednak w przeciwieństwie do swojego odpowiednika GDI ten może jeździć szybciej i praktycznie wszędzie. Przydatny do taktyki hit and run

Mobile Artillery

Nie ma to jak duuuuże działo. Przydatne do niszczenia struktur wroga z pewnej odległości. Jednak z powodu lekkiego opancerzenia powinien mieć osłonę czołgów.

APC (Armoured Personal Carrier)

Transportuje piechotę. W przeciwieństwie do swojego odpowiednika GDI nie ma karabinu. Używaj go do przewożenia inżynierów aby robić engineer rushe.

Light Tank

Załoga składa się z kierowcy i działowego. Nie jest tak dobrze opancerzony i uzbrojony jak Medium Tanka, ale za to bez problemu manewruje w bazie i jest szybszy.

Flame Tank

Można powiedzieć że akcja zaczyna się rozgrzewać gdy to cacko znajdzie się na polu bitwy. Jesteś tym wstanie zjarać wszystko od czołgów i piechoty po budynki. Acha kochane płomienie.

Stealth Tank

Od dawna wiadomo ze NOD specjalizuje się w technologi stealth. Możesz użyć tego czołgu aby niepostrzeżenia wślizgnąć się do bazy wroga. Lepiej w nim ruszać się podczas strzelania z powodu bardzo lekkiego pancerza.

Apache Attack Helicopter

Śmigłowiec bojowy NOD

Chinook Transport Helicopter

Śmigłowiec transportowy