Jednostki Nod

Soldier

To jest twoja podstawowa jednostka piechoty. Nosi Automatic Machine Gun który strzela 100 rund naraz. Bardzo użyteczny przeciwko innej piechocie, a gdy jest w grupie może niszczyć pojazdy. Drugą bronią jest pistolet automatyczny.

Shotgun Trooper

Nosi ze sobą shotguna, głównym zastosowaniem tej jednostki jest walka na krótki dystans. Drugą bronią jest pistolet automatyczny.

Flamethrower

Heh smażalnia…. ma ze sobą miotacz ognia, co wiele wyjaśnia. Możesz zjarać wszystko co znajdzie się w zasięgu twojego wzroku. Nawet pojazdy. Drugą bronią jest pistolet automatyczny.

Engineer

Leczy swoich współtowarzyszy, naprawia pojazdy i budynki. Ma ze sobą ładunki C4 które może założyć na MCT. Jest to jedyna jednostka podstawowa w stanie niszczyć budynki wroga samemu (bez użycia innego sprzętu). Drugą bronią jest pistolet automatyczny.

Officer

Ta postać uzbrojona jest w zasilany z taśmy chaingun. Bardzo użyteczny przeciwko piechocie i pojazdom. Drugą bronią jest pistolet automatyczny.

Rocket Soldier

Jest to bardzo efektywna jednostka, zwłaszcza przeciwko pojazdom. Ma wyrzutnie rakiet, to mówi samo za siebie… Drugą bronią jest pistolet automatyczny.

Chemical Warrior

MA spryskiwacz który rozsiewa po terenie trujący gaz tyberium. Nie radze go wdychać. Ten gaz przynosi śmierć wszystkim nie chronionym jednostkom. Drugą bronią jest pistolet automatyczny.

Black Hand – Sniper

Nosi standardową Snajperkę, na czteronabojowe magazynki z zoomem i noktowizorem. Drugą bronią jest pistolet automatyczny.

Black Hand – Laser Chaingun

Nosi cholernie skuteczny Laser Chaingun. Po prostu celuj i strzelaj i patrz jak giną twoi przeciwnicy. Drugą bronią jest pistolet automatyczny.

Black Hand – Laser Rifle

Używa technologi stealth. Nosi równie zabójczą, chociaż nie automatyczną Laser Rifle. Drugą bronią jest pistolet automatyczny.

Sekura

Sekura powala nie tyle swoją bronią co wyglądem. Nosi ze sobą bardzo groźną Volt Sniper Rifle, na ośmionabojowe magazynki z zoomem i noktowizorem. Drugą bronią jest pistolet automatyczny.

Ravenshaw

Nosi ze sobą zminiaturyzowaną wersję Obeliska. Drugą bronią jest pistolet automatyczny.

Mendosa

Broń którą nosi wystrzeliwuje skoncentrowany promień energii. Sprawdza się przeciwko wszystkim celom. Drugą bronią jest pistolet automatyczny.

Technician

Ich „naprawiaczki” są 2x bardziej skuteczne i mają 2x większy zasięg od tych które mają zwykli inżynierowie. Mają też dodatkowy pakiet zdalnych C4 oraz mogą przenosić Proximity Mines, które mogą służyć zarówno do obrony jak i ataku. Drugą bronią jest pistolet automatyczny.