Misje GDI

Blackout

Musimy wybudować bazę na tym obszarze. Niestety Nod również. Zdążyli wybudować Obeliski strzegący jedynej dostępnej drogi. Potrzebujemy cię aby wyeliminować Obeliski przygotowując drogę dla naszego MCV. Przy pomocy MCV wybuduj bazę i wyeliminuj siły Nod.

Hell’s Fury

Nod próbuje odbudować swoją Świątynię włączając w to silos pocisku nuklearnego. Wybuduj bazę i poczekaj na kontakt z Agentem Delphi, który pokaże ci najlepszą drogę do bazy Nod. Użyj wszystkiego, co masz do dyspozycji, aby zatrzymać Bractwo.

Infiltrated!

Nod przełamał naszą bazę w Sudanie Wschodnim i zaczął ją przejmować! Odzyskaj bazę i przywróć naszą dominację wojskową na tym obszarze.

Elemental Imperative

Nod wykradł kluczowe elementy naszych badań nad Tiberium. Odzyskaj je. Miejscowy cywil z pewnością pomoże nam oczyścić drogę i skierować nas do właściwej lokacji, jeśli uwolnimy jego żonę i przerzucimy w bezpieczne miejsce.

Ground Zero

Nod wystrzelił pocisk, którego celem jest globalna konferencja pokojowa. Wyprowadź delegatów z konferencji do punktu ewakuacyjnego tak szybko, jak to możliwe. Czas ma kluczowe znaczenie – powodzenia.

Twist of Fate

Założyliśmy niewielki posterunek rozpoznawczy na terytorium Nod, został przechwycony i wzmocniony przez przeciwnika.. Odzyskanie tej placówki byłoby dużym przełomem. MCV oraz uzbrojony konwój są w drodze, aby pomóc ci w utworzeniu nowej bazy. następnie wyeliminuj wszystkie siły Nod w okolicy.

Blindsided

Użyj komandosa, aby przejąć kontrolę po naszej stronie rzeki. Wyślemy pomoc, jak tylko wszystkie stanowiska przeciwlotnicze SAM zostaną usunięte. Następnie przerzuć swoje siły przez rzekę i zaatakuj siły Nod od tyłu. Zniszcz je wszystkie.Wykorzystaj element zaskoczenia, działaj szybko.