Misje Nod

Bad Neighborhood

Musimy wyeliminować wszystkie siły GDI z tego obszaru. Niestety, ludność cywilna w tym obszarze jest przyjazna GDI. Musisz pozostać w ukryciu, dopóki baza nie będzie gotowa. Jeśli odkryje cię siły GDI bądź ludność cywilna, GDI zaatakuje.

Deceit

GDI zaatakowało i odcięło jedną z naszych baz. Przedostań się do naszej bazy. Jeden z naszych agentów pomoże ci, umieszczając flarę do lądowania we właściwym momencie. Gdy znajdziesz się w środku, odbuduj bazę i zniszcz wszystkie siły GDI w okolicy.

Eviction Notice

Wpływ GDI na tym obszarze rozprzestrzenia się. Załóż uderzeniową i oczyść teren. Pobliskie miasto może zapewnić odpowiednią lokalizację dla Twojej bazy, jeśli mieszkańcy zostaną „przekonani” do przeniesienia …

The Tiberium Strain

Pobliska baza GDI prowadzi  badania nad technologia ION. Używają do tego celu dużej liczby chemikaliów, znajdujących się w ich centrach biologicznych. Zniszcz wszystkie centra biologiczne i „skaż” wszystkie jednostki i cywilów. Pozostaw wszystkie pozostałe konstrukcje nienaruszone, aby wyglądało to na wypadek.

Cloak and Dagger

GDI przechwycił jeden z naszych MCV. Liczyliśmy na to, że wykorzystamy  ten pojazd do budowy przyczółka w okolicy. Odzyskaj MCV i usuń wszelkie ślady GDI.

Hostile Takeover

Ta misja jest prosta. GDI przejął region, który należy do nas. Odzyskaj go.

Under Siege: C&C

GDI przygwoździł nas wewnątrz naszej bazy, a surowce wyczerpały się. Nsze źródła donoszą, że aby nas wykończyć, GDI jest gotowe wysłać nalot lotniczy . Sytuacja wygląda beznadziejnie …

Nod Death Squad

Po naszym niepowodzeniu w Europie nasze wysiłki naprawcze zostały wstrzymane przez użycie przez GDI ich Działa Jonowego. Obecnie posiadają przekaźnik również w Afryce Północnej! Niestety mamy dość ograniczone siły, jednak musisz zniszczyć Advanced Command Center bądź  Afryka upadnie.