9-Bit Armies: A Bit Too Far – zapowiedź Petroglyph

Cisza cisza a tu nagle taka wiadomość! Od pewnego czasu zastanawialiśmy się nad czym skrycie pracuje ekipa Petroglyph Games – teraz karty zostały odkryte. 9-Bit Armies: A Bit Too Far to nowa gra w stylu jakże popularnego 8-Bit Armies. Grę zapowiedziano na rok 2024.

 

 

poniżej krótki opis prosto z portalu Steam:
Od weteranów strategii czasu rzeczywistego Petroglyph przedstawiamy 9-Bit Armies: A Bit Too Far kontynuację ich triumfalnej serii gier 8-Bit. W 9-Bit Armies zbierz siły zbrojne na różnych polach bitew i realizuj swoją strategię na lądzie, morzu i w powietrzu. Rozmieszczaj swoich spadochroniarzy, niszcz mosty i celuj swoją superbronią w nowy rodzaj pikselowej piromanii. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w strategicznych grach wojennych czasu rzeczywistego, czy doświadczonym dowódcą – 9-Bit Armies zapewnia dodatkową zabawę.

Potrzeba więcej? Dołącz do innych online, grając razem w kampaniach w trybie współpracy lub przeciwko nim w potyczkach, wspierając maksymalnie 8 graczy. Następnie pobierz nowe mapy, mody i nie tylko dzięki pełnej integracji z Warsztatem Steam, odkrywając nowe sposoby renderowania wszystkiego do spalonych bitów i bajtów. Możesz także przesyłać własne mody, aby dzielić się nimi z przyjaciółmi i wrogami.

  • Dwie kampanie: Wybierz swoją stronę w konflikcie trwającym 30 misji.
  • Graj ze znajomymi: Podbij kampanię w trybie współpracy lub dołącz do innych na ogromnych mapach, obsługując do 8 armii.
  • Sztuczna inteligencja, która cofa się w czasie: Komputerowi przeciwnicy z wieloma osobowościami, z którymi można grać wspólnie lub walczyć.
  • Klasyczne budowanie bazy: Prowadź wojnę z bezlitosnymi wrogami, budując swoją bazę, aby się przystosować i zwyciężyć.
  • Rozwal wszystko na kawałki: Środowiska, które można niszczyć na różnorodnych mapach, gdzie możesz niszczyć miasta, odbudowywać mosty i brać udział w bitwach na lądzie, morzu i w powietrzu.
  • Łatwe do nauczenia, trudne do opanowania: Żadne wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane! Łatwe do zrozumienia nowoczesne jednostki i struktury wojskowe pozwalają początkującym od razu zacząć. Podczas gdy doświadczeni gracze dowiedzą się, jak opanować szybką gospodarkę i umiejętności jednostek.
  • Obsługa modów: Dostosuj swoją grę za pomocą stworzonych przez społeczność map, jednostek i zasad gry! Możesz nawet tworzyć zupełnie nowe scenariusze i tryby gry, w które możesz grać i dzielić się nimi z innymi!
  • A Legendary Legacy: Od tego samego zespołu, który stworzył klasyki RTS, takie jak Star Wars: Empire at War™, Universe at War™, Gray Goo™ i kolekcję Remastered Command & Conquer™ !

Dodaj komentarz