HQ

HQ
Kwatera Główna IW. Ściśle tajne materiały, które zostały odtajnione z naszych archiwów. Tu się dowiesz o tym kim jesteśmy i dlaczego stworzyliśmy Imperium Westwood.

Generał FatMan… emerytowany generał z pierwotnej strony IW. Obecnie Peter B Namtaf, nadal generał (Tak wiem, nie jestem wojskowym, ale to tytuł honorowy i redakcyjny stopień) i pisarz opowiadań z pod znaku C&C. Dlaczego facet ponad 40-stkę na karku zajmuje się takimi sprawami?

To hobby proszę Państwa. Zwykłe hobby. Jedni lubią wędkować, grać na pianinie, hodować świnki morskie lub słuchać disco polo. Ja natomiast pokochałem C&C i dlatego Myla nie musiał mnie zbyt długo namawiać. Już parę ładnych lat namawiał mnie do publikacji opowiadań i dalej naciska (dziobie mi dziurę w brzuchu coraz wrzeszcząc na FB „Daj” „Daj” „Daj” jak te mewy z „Gdzie jest Nemo?”  🙂  😀 ) , abym się wziął do roboty. Postawił stronę i co on tam jeszcze ponawyczyniał to przechodzi ludzkie pojęcie. Maniak i tyle. Poza tym wieść, że EA zleciła Petroglyph renowację Red Alert oraz pierwszego C&C ponownie wzbudziła we mnie chęć tworzenia.

Zatem miłego korzystania z nowego/starego Imperium Westwood. Sądzę, że i Myla podpisze się pod tym tekstem.

Generał GDI

Peter B. Namtaf