Postacie

mała uwaga: zastanawiałem się jak podejść do stopni wojskowych, jak już zauważyliście co dział to inne spojrzenie na tą, jakże ważną kwestię – z czasem ujednolicę.  Należy zauważyć, że różnią się one porównując rangi w wojsku Stanów Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii od tych stosowanych no w Polsce. I tak  posłużę się cyt. z wiki „Wielkiej Brytanii i USA captain to polski komandor, a commander to komandor porucznik„. Jeżeli coś przeoczyłem to dajcie cynk 😉

Prezydent Ackerman

Prezydent Rupert Thornley Ackerman to jedna z głównych postaci w grze Red Alert 3. Jest prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki w alternatywnym świecie, gdzie toczy się wojna między blokiem sowieckim a koalicją państw demokratycznych.

Ackerman przedstawiany jest jako charakterystyczny polityk amerykański, który kładzie nacisk na patriotyzm i siłę militarną swojego kraju. Jego postawa jest bardzo zdecydowana, a w przemówieniach publicznych stara się zachować pozory pewności siebie i nadziei na zwycięstwo.

Marszałek Polny Bingham

Tanya

Amerykańska dowódczyni specjalnych sił, która walczy z nadprzyrodzonymi umiejętnościami. Jej broń to strzelba i dynamit, a jej zadaniem jest likwidacja kluczowych celów wrogów.

Komandor Porucznik Warren Fuller

Porucznik Eva McKenna

Komandor Porucznik Lissette Kanley

Imperator Yoshiro

Suki Toyama

Wysoko wykwalifikowana specjalistka od technologii japońskiej armii cesarskiej. Jej zadaniem jest opracowywanie nowych broni i narzędzi wojennych.

Premier Chardenko

Rosyjski polityk i przywódca, który miał duży wpływ na przebieg wojny. Jest jednym z głównych antagonistów w grze.

Generał Krukov

Nieustraszony dowódca wojsk radzieckich, który nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swoje cele. Niestety, jego zdolność do podejmowania ryzykownych działań nie zawsze przynosi pozytywne efekty.

Dr Gregor Żelinski

Dasha Fedorovich

Pilotka i jednocześnie oficer wywiadu Armii Radzieckiej. Jej zadaniem jest przeprowadzanie zwiadów, zbieranie informacji i przekazywanie ich swoim przełożonym.

Natasha

Natasha Volkova to postać fikcyjna występująca w grze Red Alert 3, będąca jednym z głównych bohaterów gry. Jest to rosyjska agentka, a także czołowy specjalista w dziedzinie walki snajperskiej.

Natasha jest nie tylko piękną, ale i niebezpieczną kobietą, która doskonale radzi sobie z każdą bronią palną. Jest bardzo zdolna i sprytna, co czyni ją idealnym agentem do infiltracji wrogich bazy i dokonywania sabotażu. Jest to postać, która zawsze działa z zimną krwią, bez względu na sytuację.

W grze Red Alert 3, Natasha jest zatrudniona przez rząd ZSRR, aby pomóc w walce z koalicją, jednakże jej lojalność wobec kraju jest często kwestionowana. Z czasem poznajemy jej przeszłość, co pomaga zrozumieć, dlaczego ma problemy z zaufaniem.

Natasha jest z pewnością jednym z ciekawszych i bardziej interesujących bohaterów w grze Red Alert 3, a jej umiejętności i siła sprawiają, że jest niezastąpiona na polu walki.